O nas

Filmowanie nasza pasją – robimy to, co lubimy najbardziej. Specjalizujemy się w relacjach z uroczystości ślubnych i weselnych.

Realizujemy również videoclipy, filmy reklamowe, edukacyjne i relacje z różnych wydarzeń.

Wiadomym jest, iż dzieło filmowe jest wypadkową talentu operatorów kamer, stabilnych ujęć, poprawnego kadrowania, profesjonalnego sprzętu i montażu. Zatem do tych aspektów przywiązujemy szczególną uwagę dostosowując się do sytuacji oraz wymogów Państwa Młodych. W Kościele najchętniej filmujemy 2, 3 kamerami, aby uchwycić wszystko, co składa się na wagę wydarzenia, niezależnie od sposobu filmowania: bardziej dokumentalnego, czy bardziej reżyserowanego.

Mając to na uwadze zapraszamy Państwa do naszego studia, aby omówić Państwa upodobania i oczekiwania, co do poszczególnych scen i długości filmu, a także dodatkowych elementów, jak zdjęcia z dzieciństwa, wieczoru kawalerskiego, czy panieńskiego, zdjęć plenerowych, wykonywanych najczęściej w inny dzień, niż dzień ślubu.

Filmujemy w rozdzielczości Full HD 1920x1080 format AVCHDTM, używając zaawansowanej stabilizacji obrazu firmy Glide Cam (Efekt latającej kamery).

Posiadamy ZAŚWIADCZENIE o ukończeniu Kursu Liturgicznego dla Fotografów i Operatorów Kamer Filmowych w Archidiecezji Gdańskiej.

Posiadamy doświadczenie w radiu i telewizji.

Stefan Krasowski
Dyrektor Zarządzający